Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Tłumacz i ilustratorka „Miami Blues” w Poznaniu

Tłumacz i ilustratorka „Miami Blues” w Poznaniu

(fot. stgu.pl)Spotkanie z Robertem Sudółem i Olą Niepsuj – tłumaczem i ilustratorką powieści Charlesa Wielleforda „Miami Blues” odbędzie się 16 kwietnia w Starym Browarze w Poznaniu.

Wystarczy wziąć udział w takim wydarzeniu, aby poznać tradycję ilustrowania prozy dla dorosłych oraz specyfikę pracy ilustratora.Dla fanów kryminału jest to nie lada okazja do odkrycia kolejnej pozycji ich ulubionego gatunku. Głównym bohaterem „Miami Blues” jest detektyw Hoke Moseley, a motywem przewodnim jest przemoc, która jest jedynym sposobem komunikowania wśród mieszkańców Kuby. Stosują ją zarówno przestępcy jak i stróże prawa.

Ola Niepsuj to graficzka i ilustratorka, której zainteresowania są związane z grafiką analogową i cyfrową. Jej rysunki są obecne w polskich i zagranicznych magazynach (Wprost, Przekrój, MaleMEN), a także w podręcznikach i publikacjach dla dzieci.

Robert Sudół jest tłumaczem literatury anglojęzycznej i piśmiennictwa buddyjskiego. Przekładał twórczość m.in. Thomasa Pynchona, Lawrence’a Durrella, Charlesa Bukowskiego, Trumana Capote i Henry’ego Millera.

„Miami Blues”- spotkanie z Olą Niepsuj i Robertem Sudółem
16 kwietnia godz. 18.00
Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 8 = sześćdziesiąt cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 178 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony