Jestes tutaj: Home » FILM » „Gdybym nadal grała Małgosię, rozleniwiłabym się” – Joanna Koroniewska o odejściu z „M jak miłość”

„Gdybym nadal grała Małgosię, rozleniwiłabym się” – Joanna Koroniewska o odejściu z „M jak miłość”

(fot. telemagazyn.pl)Aktorka na łamach gazety „TV14″ skomentowała decyzję o rezygnacji z roli Małgosi w serialu „M jak miłość”.

W 2012 roku Joanna Koroniewska poinformowała, że odchodzi z serialu. Aktorkę zastąpiła Barbara Kurdej-Szatan, znana głównie z reklamy sieci telefonicznej Play. Koroniewska przyznaje, że nie żałuje decyzji o odejściu z obsady serialu. Na łamach „TV14″ tak komentuje swój wybór

– „Chciałam się rozwijać, a gdybym nadal grała Małgosię, rozleniwiłabym się. Wiem, bo znam siebie. Gdybym chociaż ją lubiła… Ale ona była wyjątkowo niedojrzała i mnie denerwowała.”

Obecnie aktorka przygotowuje się do drugiego sezonu programu „Pogotowie ratunkowe”, a także do dużej premiery teatralnej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 183 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony