Jestes tutaj: Home » MUZYKA » 50 Cent już dzisiaj w Polsce

50 Cent już dzisiaj w Polsce

(fot. materiały prasowe)50 Cent przyleci do Polski 1 kwietnia br. Dla tych, którym nie uda się przywitać rapera osobiście na lotnisku, mamy dobrą wiadomość. Już dzień później będą mogli zobaczyć go na szklanym ekranie w programie Dzień Dobry TVN, w którym 50 Cent opowie widzom o swoich planach muzycznych i oczekiwaniach związanych z wizytą w Polsce.

Następnie raper weźmie udział w konferencji prasowej inaugurującej wprowadzenie na polski rynek słuchawek SMS Audio™, którą poprowadzi Agnieszka Szulim.

– „50 Cent to człowiek, któremu udało się połączyć to, co kocha najbardziej, czyli muzykę z pasją do pięknych przedmiotów. Z jego słuchawkami nie rozstają się m.in.: Ice-T, Kendrick Lamar, Jennifer Lopez czy Jennifer Hudson” – mówi dziennikarka.

Podczas spotkania 50 Cent odpowie na pytania dziennikarzy związane ze słuchawkami i swoją muzyką, a towarzyszący mu zespół przedstawicieli marki SMS Audio™ z USA i Polski przedstawi plany dystrybucji słuchawek na naszym rynku. Goście będą też mieli szansę na żywo przekonać się o jakości dźwięku płynącej ze słuchawek SMS Audio™. Dopełnieniem tego dnia będzie spotkanie z polskim środowiskiem start-upów, które odbędzie się w warszawskiej siedzibie Business Link. Podczas wyjątkowego Business Mixer przed 50 Centem zaprezentują się start-upy z ekosystemu Business Link m.in Misbehave i IntelClinic. Pierwszy start-up to undergroundowa marka odzieżowa, którą upodobały sobie już Rihanna, raperka Azealia Bank i modelka Jourdan Dunn. Drugi start-up to InteClinic, których opaska elektroniczna monitorująca fale mózgowe NeurOn ma pozwolić użytkownikowi mniej czasu poświęcać na sen, a jednocześnie bardziej się przy tym wysypiać.

Zwycięzca będzie tylko jeden, a wybrana przez Business Link firma wyjedzie do Doliny Krzemowej w ramach programu READY to GO.

– „Doświadczenie biznesowe 50 Centa i jego znajomość globalnego rynku są świetną inspiracją dla młodych przedsiębiorców. Historia artysty pokazuje, że wytrwała praca, podążanie za trendami i wiara we własne marzenia pozwalają odnieść sukces. Tym bardziej cieszymy się, że będziemy mieli okazję gościć w Business Link tak wszechstronnego biznesmena” – podsumowuje Aureliusz Górski, dyrektor zarządzający Business Link.

Gdzie jeszcze będzie można spotkać 50 Centa w Warszawie?

– 3 kwietnia raper zarezerwował na zwiedzanie Warszawy. Dla tych, którzy planują podążać za swoim idolem, czwartek będzie dniem obfitującym w wiele okazji do spotkania 50 Centa osobiście. Raper będzie zwiedzał najciekawsze turystycznie punkty stolicy wraz z wyjątkowymi przewodnikami – osobami znanymi ze świata muzyki, mody i sportu, ceniącymi jego twórczość. Razem odwiedzą m.in. Starówkę, Ogród Saski i Łazienki Królewskie.

– W piątek, 4 kwietnia raper spotka się z fanami – przed południem w sklepie Saturn w Złotych Tarasach, po południu zaś w Media Markt M1 w Markach. Opowie tam o marce SMS Audio™, a łowcy autografów będą mogli zdobyć jego podpis. Oba spotkania poprowadzi Patricia Kazadi.

– 5-dniową wizytę w Warszawie zakończy sobotnie spotkanie z bokserami grupy Knockout Promotions i ich podopiecznymi ze Stowarzyszenia Sportów Walki Knockout Gym i Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zielonce. Wspólnie z najlepszymi zawodnikami 50 Cent – wielki fan boksu – opowie młodzieży o swojej fascynacji sportem i trudnej przeszłości, którą udało mu się pokonać.

Przebieg wizyty amerykańskiego gwiazdora w Polsce można będzie śledzić na fanpage’u SMS Audio™ Polska na Facebooku https://www.facebook.com/SMSAudioPoland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć + = 18

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony