Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nowy singiel Alizee „Blonde” już jest

Nowy singiel Alizee „Blonde” już jest

(fot. materiały prasowe)Najbardziej pamiętamy ją z przeboju „Moi… Lolita” wydanego pod skrzydłami Mylene Farmer. Nie wszyscy wiedzą, ale Alizee – bo o niej mowa – skończy w tym roku 30 lat, ma ośmioletnią córkę i właśnie wygrała ostatnią edycję francuskiego Tańca Z Gwiazdami.

Ma też na koncie już 5 płyt, które sprzedały się w łącznym nakładzie 2,5 miliona egzemplarzy i właśnie przygotowuje się do wydania najnowszej. Jej zwiastunem jest singiel „Blonde” wyprodukowany, podobnie jak cały krążek przez Pascala Obispo. I jest to ostateczny dowód, że świat należy do blondynek – wystarczy wsłuchać się w tekst piosenki („Une Bardot ? Blonde! Une Deneuve? Blonde! Un Bowie? Blonde! Madonna? Blonde! Marilyn? Blonde! Alizée? Blonde!!!”) i popatrzeć na nowe zdjęcia Alizee, która zaskoczyła wszystkich nowym kolorem włosów.

Szósty album studyjny Alizee planowany jest wstępnie na czerwiec tego roku. Singiel „Blonde” jest już do pobrania m.in. iTunes.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× cztery = 12

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 125 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony