Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Edyta Bartosiewicz rusza w trasę po Polsce!

Edyta Bartosiewicz rusza w trasę po Polsce!

(fot. materiały prasowe)Edyta Bartosiewicz po latach nieobecności na scenie i rynku muzycznym nagrała płytę, która błyskawicznie okryła się platyną. Kilka dotychczasowych koncertów wyprzedało się w tempie, o jakim mogą marzyć najlepsze zachodnie gwiazdy.

Cierpliwość fanów wreszcie została nagrodzona. Edyta Bartosiewicz w kwietniu i maju odwiedzi dziesięć polskich miast, w których zagra wyjątkowe koncerty.

Trasa koncertowa „Love Renovatio” rozpocznie się 11 kwietnia w łódzkim Teatrze Wielkim, a zakończy 13 maja w warszawskim Palladium. Artystce towarzyszyć będzie na scenie zespół złożony z ośmiu muzyków. Każdy z koncertów będzie miał specjalnie opracowaną na trasę „Love Renovatio” scenografię oraz światła.

– „Cieszę się na to spotkanie z moim fanami. Zawsze mnie wspierali, dają mi wiele energii, tak wiele, że sama jestem nieraz tym zaskoczona i poruszona. To motywuje mnie, by na scenie dać z siebie naprawdę wszystko. Nie powinno zabraknąć piosenek z „Love”, ale będą też i te z „Renovatio”. Lista utworów nie jest jeszcze do końca zamknięta. Cały czas się zastanawiam, czy czegoś nie dodać…” – mówi Edyta Bartosiewicz. – „Postaramy się, by koncerty trasy „Love Renovatio” były wyjątkowe. Prawdopodobnie zagramy komplet utworów z najnowszej płyty, a bogaty skład instrumentarium daje nam fantastyczne możliwości aranżacyjne. Będzie harfa, nie zabraknie sekcji dętej… Chcemy zrobić wszystko, by te piosenki zabrzmiały tak jak na to zasługują; świeżo, porywająco, a tam gdzie trzeba nastrojowo” – kończy Edyta.

Trasa Edyty Bartosiewicz:
– Łódź, 11 kwietnia 2014 r. (piątek), Teatr Wielki (pl. Dąbrowskiego);
– Poznań, 12 kwietnia 2014 r. (sobota), Sala Ziemi, (ul. Głogowska 14);
– Kraków, 14 kwietnia 2014 r. (poniedziałek), Kino Kijów (Al. Z. Krasińskiego 34);
– Zabrze, 15 kwietnia 2014 r.(wtorek), Dom Muzyki i Tańca (Gen. De Gaulle’a 17);
– Wrocław, 17 kwietnia 2014 r. (czwartek), Teatr Muzyczny Capitol (J. Piłsudskiego 67);
– Szczecin, 4 maja 2014 r. (niedziela), Hala Opery na Zamku (ul. Energetyków 40);
– Gdańsk, 6 maja 2014 r. (wtorek), Filharmonia Bałtycka (Ołowianka 1);
– Bydgoszcz, 8 maja 2014 r. (czwartek), Filharmonia Pomorska (ul. A. Szwalbego 6);
– Białystok, 10 maja 2014 r. (sobota), Opera w Białymstoku (ul. Odeska 1);
– Warszawa, 13 maja 2014 r. (wtorek), Palladium, (ul. Złota 9).

Koncerty w każdym z miast rozpoczną się o godz. 19:30, a wejście na sale od 18:30.

Partnerami technologicznymi trasy są firmy: Transcolor, Audio Plus oraz GMB pro sound. Patronat medialny objęła stacja Zet Gold.

Bilety na wydarzenia – ceny: 120, 140, 160 zł oraz po 100 zł  – można nabyć w sieci ticketpro.pl (empik, media markt, saturn) i na portalach: bilety24.pl, bilety.fm, biletomat.pl oraz w kasach sal, w których odbywają się koncerty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 + siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 126 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony