Jestes tutaj: Home » slider » Puchar Świata w Planicy

Puchar Świata w Planicy

(fot. materiały prasowe)Już w najbliższy weekend, odbędą się ostatnie zawody w tym sezonie w skokach narciarskich. W Planicy odbedą się trzy konkursy. Dwa indywidualne w piątek i niedzielę oraz jeden drużynowy w sobotę.

Dzisiaj odbyły się kwalifikacje, do jutrzejszego konkursu indywidualnego. Zwycięzcą został zawodnik ze Słowenii, Matjaz Pungertar, który oddał skok na odległość 128,5 m.

Z naszych zawodników tylko Jan Ziobro nie awansował do piątkowego konkursu, uzyskując 116,5 m.

Z naszych pozostałych reprezentantów, których zobaczymy w zawodach, Piotr Żyła uzyskał 122 m, Dawid Kubacki 122,5 m, Maciej Kot 120 m, a Klemens Murańka lądował na 118 m.

Lider Pucharu Świata, Kamil Stoch uzyskał 125 m. Dalej o pół metra od naszego mistrza olimpijskiego lądował wicelider Pucharu Świata Peter Prevc. Severin Freund, który w ostatnich konkursach prezentuje życiową formę, wylądował na 129 m.

Jeśli nie stanie się nic nieprzewidzianego, to już w piątek Kamil Stoch może zapewnić sobie pierwszą w karierze Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 237 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony