Jestes tutaj: Home » FILM » Film ze świata George’a Martin’a

Film ze świata George’a Martin’a

(fot. materiały prasowe)Zbliżająca się premiera nowego sezonu „Gry o Tron” powoduje wysyp informacji o książkach i planach George’a Martina. Podczas jednego z wywiadów poinformował, że prowadzone są rozmowy o pełnometrażowym filmie, który miałby trafić do kin.

Jednocześnie poinformował o tym, że serial może trwać dłużej niż książki. Spekuluje się, że już nie długo serial dogoni książki i trzeba będzie czekać na następne serie dopiero jak wyjdą kolejne książki. Martin podkreślił, że wcale nie musi do tego dojść. Każde kolejne książki stają się grubsze i obszerniejsze, jeżeli producenci będą chcieli zawrzeć więcej szczegółów i zwiększyć budżet, serial może trwać przez kolejne kilka lat.

Martin chciałby by seria jego opowiadań ze świata Westeros o „Sir Duncanie Wysokim i Jaju” trafiła na duży ekran. Historie opisujące ich przygody dzieją się 100 lat wcześniej niż zdarzenia z serialu. Jednocześnie autor podkreślił, że Duncan jest w pewien sposób powiązany z bohaterami „Gry o Tron” jednak jeszcze nie wyjawił w jaki.

Wydaje się, że przy obecnej popularności serialu, kolejne plany o filmach ze świata Westeros mają dużą szansę na realizację.

Premiera 4 sezonu Gry o Tron już 6 kwietnia 2014 r. 

 

Comments are closed.

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony