Jestes tutaj: Home » slider » KSW 26 – już w najbliższą sobotę

KSW 26 – już w najbliższą sobotę

(fot. materiały prasowe)Już w najbliższą sobotę, odbędzie się kolejna Gala MMA – KSW 26. Tym razem walki odbędą się, na Torwarze w Warszawie.

Niestety, już teraz wiemy, że z powodu plagi kontuzji, karta walk uległa zmianie. Jak już wcześniej wiedzieliśmy, z powodu kontuzji wycofali się zawodnicy Ankosu Zapasy Poznań, Mateusz Gamrot i Michał Włodarek.

Po pewnym czasie, dobiegła do nas kolejna niemiła  wiadomość. Tim Sylvia nabawił się kontuzji i nie wystąpi podczas Gali KSW 26.

Jak informuje portal konfrontacja.com, urazom na treningach ulegli również, Karol Bedorf oraz pochodzący z Austrii Nandor Guelmino. Ich również nie zobaczymy na sobotniej Gali. Zwłaszcza absencja Karola jest smutna wiadomością dla polskich fanów MMA.

Mimo, że w karcie walk zaszły zmiany, na Gali KSW 26 zobaczymy siedem pojedynków w karcie głównej oraz jedną walkę jako undercard.

Na KSW 26 nie zabraknie również emocji dla miłośników damskiego MMA. W głównej karcie walk, rękawice skrzyżują: była mistrzyni świata w fitness, Kamila Porczyk, która ma za sobą dopiero jeden pojedynek w formule MMA oraz niepokonana Iryna Shaparenko, legitymująca się pięcioma wygranymi walkami.

Podczas Gali wystąpi Goran Reljic, którego mogliśmy podziwiać na gali KSW 22. Co prawda walkę z Janem Błachowiczem przegrał, ale pokazał się z bardzo dobrej strony.

Do ciekawie zapowiadającej się konfrontacji, może dojść pomiędzy Arturem Sowińskim a Anzorem Azhievem. Walka ta może rozstrzygnąć, kto stanie do walki o pas międzynarodowego mistrza KSW wagi lekkiej, z obecnym posiadaczem pasa, Maciejem Jewtuszko.

Główna walka wieczoru to pojedynek Michała Materli z Jay’em Silvą. Będzie to ich trzecie starcie. Każdy ma już po jednej wygranej. Trzecia ich walka, to także prawdobodobnie ich ostatni wspólny pojedynek. Dlatego też każdy z nich będzie chciał udowodnić swoją wartość i sięgnąć po pas międzynarodowego mistrza KSW.

Główna karta walk na Gali KSW 26

O pas mistrza wagi średniej (84 kg.): Michał Materla (19-4) vs. Jay Silva (9-8)
120 kg.: Marcin Różalski (4-2) vs. Nick Rossborough (23-17)
66 kg.: Anzor Azhiev (4-0) vs. Artur Sowiński (13-7)
93 kg.: Goran Reljic (12-4) vs. Karol Celiński (11-4-1)
55 kg.: Kamila Porczyk (1-0) vs. Iryna Sharpenko (5-0)
120 kg.: Michał Andryszak (11-3, 1 NC) vs. Paweł Słowiński (1-1)
70 kg.: Jakub Kowalewicz (3-0) vs. Sergej Grecicho (19-5-1)

Undercard
66 kg.: Arbi Shamaev (5-1, 1 NC) vs. Helson Henriques (6-1-1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 136 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony