Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Sia prezentuje singiel „Chandelier” zapowiadający nową solową płytę

Sia prezentuje singiel „Chandelier” zapowiadający nową solową płytę

(fot. materiały prasowe)Na pisaniu hitów zna się jak nikt inny! Jej popularność potwierdzają przeboje stworzone m.in. dla: Britney Spears („Perfume”), Beyoncé („Pretty Hurts”), Katy Perry („Double Rainbow”) czy Rihanny („Diamonds”).

Jest w tym tak dobra, że magazyn Pop Justice ogłosił ją „Największą Osobowością Pop 2013 r.” Mowa oczywiście o artystce, kompozytorce i wokalistce –  Sia, która zaprezentowała piosenkę – „Chandelier”. Utwór dostępny jest już m.in. w serwisie iTunes i jest zapowiedzią  nowej, solowej płyty, która  ma ukazać się przed wakacjami nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records.

Sia Furler, bo tak brzmi jej pełne nazwisko, ma na swoim koncie 4 płyty solowe. Ostatnia – „We Are Born” ukazała się w 2010 r. Sia udziela się również wokalnie w utworach tworzonych dla innych artystów. Mogliśmy usłyszeć ją w hitach: „Titanium” Davida Guetta, „Beautiful Pain” Eminema czy „Wild Ones” Flo Rida. Artystka pojawiała się jesienią 2013 r. na okładce (ale nie ujawniając swojej twarzy) magazynu Billboard. Artykuł opisuje dlaczego:  „Artystka odpowiedzialna za sprzedaż ponad 12 mln utworów (…) i NIE CHCE być sławna”  i można przeczytać go tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 × dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 175 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony