Jestes tutaj: Home » FILM » „The Wolverine 2”

„The Wolverine 2”

(fot. screencrush.com)Wraz ze zbliżająca się premierą nowego filmu ze świata „X-Men” pojawia się coraz więcej spekulacji wobec kolejnych filmów o mutantach. Przede wszystkim głośno mówi się o „Wolverinie”.

Reżyser ostatniego filmu James Mangold poinformował, że kolejny film o rosomaku będzie kręcony zaraz po filmie „X-Men: Apocalypse”. A więc poczekamy przynajmniej do 2018 roku, gdyż kolejny film „X-Men” trafi do kin w 2016 roku.

Pojawiają się również spekulacje dotyczące odtwórcy głównej roli. Hugh Jackman w 2018 roku będzie miał 50 lat. Sam nie dawno przyznał, że inny odtwórca Wolverina to tylko kwestia czasu. Jednak równocześnie podkreślił, że będzie się w niego wcielał dopóki scenariusze będą go do tego przekonywać. Więc pewnie ten film będzie jego ostatnim w roli, która wybiła go na wyżyny aktorskie.

Hugh Jackmana zobaczymy jako Wolverina już w maju w filmie „X-Men Przeszłość, która nadejdzie”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony