Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Ledisi – „The Truth” już w sprzedaży

Ledisi – „The Truth” już w sprzedaży

Ledisi-the-Truth-cover„The Truth” najnowszy album Ledisi. Urodzona w Nowym Orleanie Ledisi Anibade Young w ciągu ostatnich 13 lat nagrała sześć albumów, otrzymała osiem nominacji do Grammy, w tym wyróżnienie „Best New Artist”, występowała sześć razy w Białym Domu i zdobyła znaczące miejsce w panteonie najlepszych wokalistów soulu swojej generacji.

Album The Truth wypełniają nie tylko charakterystyczne dla artystki piękne ballady, ale także pełne energii, rytmiczne utwory mówiące o miłości i pożądaniu. Ledisi opisuje charakter tych utworów jako elektryzujący, sensualny i zabawny. Jej muzyka jest osobistą refleksją nad własną drogą do samo odkrycia. „Każdy album oznacza dla mnie rozwój, ale w albumie The Truth osiągnęłam nowy, wyższy poziom. Ten album to przedłużenie tego kim jestem obecnie i na jakim etapie życia się znajduję. Wszystko, co czuję i czego obecnie doświadczam można znaleźć na tej płycie. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę się tym wszystkim dzielić z moimi fanami! Z wszystkich moich dotychczasowych nagrań zdecydowanie ten obecny album należy do moich ulubionych”– wyznaje Ledisi.

Tracklista:
1. I Blame You
2. Rock With You
3. That Good Good
4. Lose Control
5. Like This
6. Anything
7. The Truth
8. Missy Doubt
9. 88 Boxes
10. Can’t Help Who You Love

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 9 = piętnaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 125 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony