Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera singla Grzegorz Hyży & Tabb – „Na chwilę”

Premiera singla Grzegorz Hyży & Tabb – „Na chwilę”

(fot. materiały prasowe)Wczoraj, odbyła się radiowa premiera singla Grzegorza Hyżego i Tabba. Utwór „Na chwilę” to pierwsza piosenka z nadchodzącej płyty. Współautorem debiutanckiego albumu Grzegorza jest Tabb, który odpowiadał za kompozycje i produkcję.

Obaj panowie są niezwykle zadowoleni ze współpracy i materiału jaki stworzyli.

Dla mnie to wielka przygoda” – mówi Grzegorz Hyży. „Na chwilę” jest piosenką o łagodnym, lekkim charakterze. To takie fajne delikatne wprowadzenie w to co wydarzy się na płycie. Pracując nad albumem, spędziliśmy z Tabbem wiele godzin na rozmowach o materiale, a potem zaczęło się długotrwałe szlifowanie tych diamencików. No i mamy, coś z czego jesteśmy naprawdę zadowoleni, coś czym chcemy się pochwalić. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany tym singlem”.

Tabb: „Czekałem na takiego wokalistę jak Grzegorz, tak wyjątkowy wokal nie trafia się często:) To dla mnie wielka rzecz, że Grzegorz przyjął moją propozycję. Wierzę w ten album z całych sił, wkładamy w niego całą moc i obiecuję, że warto będzie po niego sięgnąć. Singiel to tylko wycinek, mały element większej całości, pełnej różnorodności i muzycznych niespodzianek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 117 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony