Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „DNA” pierwszy singiel z nowej płyty Anny F

„DNA” pierwszy singiel z nowej płyty Anny F

(fot. materiały prasowe)„DNA” to pierwszy singiel promujący album „King in the Mirrow” (maj 2014) – drugi studyjny krążek w  karierze austriackiej piosenkarki, aktorki i modelki Anny F.

Gdyby ktoś chciał określić twórczość Anny F. jednym słowem to z pewnością byłoby to słowo „bezkompromisowa”.  Bo Anna F. wszystko robi trochę na przekór. Tworzy muzykę pop, ale jest to pop zdecydowanie niepokorny, tak jak np. w słowach do wspomnianego utworu – „It’s ok, I just wanna f*** your friend”.

Płyta „King in the Mirror”, stawiana muzycznie blisko dokonań takich artystek jak choćby Lykke Li czy Dido, opowiada wiele o „dwoistości ludzkiej natury” – prawdzie i fikcji, miłości i nienawiści, przeszłości i przyszłości, strachu i odwadze. Przede wszystkim jest jednak niepokorna, dokładnie tak, jak jej autorka.

Premiera albumu  już w maju 2014 r.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× jeden = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 136 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony