Jestes tutaj: Home » FILM » Kto przeciwnikiem Fantastycznej Czwórki?

Kto przeciwnikiem Fantastycznej Czwórki?

(fot. materiały prasowe)Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, którzy aktorzy dostali angaż do ról Fantastycznej Czwórki. Obecnie producenci zastanawiają się kogo obsadzić w roli ich głównego nemezis – Dr. Dooma.

W sieci pojawiły się informację, że ograniczono liczbę aktorów ubiegających się o rolę do 4: Sam Riley, Eddie Redmayne, Toby Kebbell, Domnhall Gleeson. Wszyscy są w zbliżonym wieku od 30 do 34 lat, co na tle równie młodej obsady będzie się dobrze komponowało.

Sam Riley zdobył uznanie widzów dzięki roli w filmie „Control”. Najbardziej popularny jest Eddie Redmayne, którego widzowie kojarzyć mogą z filmów: „Nędznicy” i „Mój weekend z Marylin”. Toby Kebbell zasłynął rolą w produkcji Guy’a Ritchie’ego „Rock’n’Rolla a Domnhall Gleeson”, a Bill Weasley z „Harry’ego Pottera” „Czas na Miłość”.

Już wkrótce dowiemy się kto dostał angaż do rolę Dr.Dooma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 5 = dwa

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony