Jestes tutaj: Home » FILM » Kto przeciwnikiem Fantastycznej Czwórki?

Kto przeciwnikiem Fantastycznej Czwórki?

(fot. materiały prasowe)Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, którzy aktorzy dostali angaż do ról Fantastycznej Czwórki. Obecnie producenci zastanawiają się kogo obsadzić w roli ich głównego nemezis – Dr. Dooma.

W sieci pojawiły się informację, że ograniczono liczbę aktorów ubiegających się o rolę do 4: Sam Riley, Eddie Redmayne, Toby Kebbell, Domnhall Gleeson. Wszyscy są w zbliżonym wieku od 30 do 34 lat, co na tle równie młodej obsady będzie się dobrze komponowało.

Sam Riley zdobył uznanie widzów dzięki roli w filmie „Control”. Najbardziej popularny jest Eddie Redmayne, którego widzowie kojarzyć mogą z filmów: „Nędznicy” i „Mój weekend z Marylin”. Toby Kebbell zasłynął rolą w produkcji Guy’a Ritchie’ego „Rock’n’Rolla a Domnhall Gleeson”, a Bill Weasley z „Harry’ego Pottera” „Czas na Miłość”.

Już wkrótce dowiemy się kto dostał angaż do rolę Dr.Dooma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


dwa × = 8

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 323 010 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony