Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Dzień Kobiet po Arabsku

Dzień Kobiet po Arabsku

(fot. wiadomosci.onet.pl)W Krakowie 8 marca odbędą się orientalne ostatki w klubie Shisha na Małym Rynku.

Jak co roku Kraków z okazji Dnia Kobiet przygotował dla pań moc atrakcji. W Klubie Shisha na Małym Rynku odbędą się spotkania poświęcone kulturze arabskiej. Będzie można obejrzeć pokaz tańca brzucha, a także wziąć udział w jego nauce. Ponadto będzie możliwość wysłuchania wykładu o arabskiej muzyce – prowadzonego przez uciekiniera z Syrii, a dla bardziej odważnych malowanie henną.

Lokal Shisha na Małym Rynku prowadzi Tunezyjczyk od 30 lat mieszkający w Polsce. Klub jest specjalnie urządzony w klimacie arabskim, na który składa się oryginalny tunezyjski wystrój.

Kurs tańca brzucha organizuje Studio Hayfa, a jego członkini, pani Jola Niedziałkowska przedstawia różnice kulturowe między Tunezją, a krajem nadwiślańskim: ,,To jest kobieca kultura całkiem inna niż nasza, inna też od naszych stereotypów na ten temat. To ciekawy świat. A taniec brzucha to budzenie innej zmysłowości, dla każdej kobiety, w każdym wieku, także 60+ i w każdym rozmiarze’’.

Impreza rozpocznie się w sobotę 8 marca, o godz. 13.45. Pokazy grup rozpoczną się o godz. 21.00. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony