Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Premiera płyty Pharrella Williamsa w sklepach i na parkietach

Premiera płyty Pharrella Williamsa w sklepach i na parkietach

(fot.  materiały prasowe)Jedna z najbardziej pozytywnie zaskakujących płyt ostatnich miesięcy – „G  I  R  L” Pharrella Williamsa jest już z nami! Oprócz megahitu „Happy” są tam niemal pewne typy na kolejne przeboje – „Marilyn Monroe”, „Hunter” czy ballada – duet z Alicią Keys – „I Know Who You Are”.

Niesamowicie pozytywny album, zarówno pod względem tekstowym jak i muzycznym, jak gdyby Williams posiadał tajemną wiedzę, której nie ma nikt z nas (New York Times), Nowy Król Muzyki Pop (włoska La Repubblica), Mistrzostwo (brazylijskie O Globo) – grzmią nagłówki gazet i nie ma w nich cienia przesady – „G  I  R  L” to po prostu płyta, którą pomijając wszelkie oczekiwania, po prostu świetnie się słucha. Ale i ze wszystkimi oczekiwaniami album też się broni – gościnny udział Justina Timberlake’a, Miley Cyrus czy Daft Punk to coś, o czym większość artystów na świecie może tylko pomarzyć. W Polsce płycie towarzyszy m.in. spektakularna kampania reklamowa w warszawskim metrze.

„G  I  R  L” to płyta – impreza: wystarczy ją głośno puścić, aby zacząć się świetnie bawić. „Przetestować” na parkiecie będzie można ją już w najbliższy weekend – w sobotę w warszawskim klubie Iskra (kliknij TUTAJ po link do wydarzenia) oprócz nowej muzyki i największych hitów Pharrella wygrać będzie można płyty i plakaty, a także odtworzyć okładkę płyty ze sobą w roli głównej: pomogą w tym specjalna ramka ze zdjęciem Pharrella z okładki „G  I  R  L” oraz luksusowe, białe szlafroki.

Dodajmy, że w ten weekend imprezy promujące album „G  I  R  L” odbędą się także w klubach Czekolada – w Poznaniu, Łodzi, Sopocie i Lublinie (piątek 7 marca) i Toruniu (8 marca).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć − = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony