Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Little Mix opublikowały teledysk do „Word Up”

Little Mix opublikowały teledysk do „Word Up”

(fot. materiały prasowe)Little Mix opublikowały teledysk do singla „Word Up” (zobacz TUTAJ), który promuje tegoroczną zbiórkę charytatywną Sport Relief 2014.

Jest to jedna z najbardziej popularnych akcji w Wielkiej Brytanii, odbywającej się co roku w ramach działalności fundacji Comic Relief. Dziewczyny zaśpiewały cover utworu „Word Up”, amerykańskiego zespołu Cameo. Wszystkie środki zgromadzone ze sprzedaży piosenki (niezależnie od miejsca) w całości zasilą konto fundacji Sport Relief.

Jade Thirlwall: Jesteśmy szczęśliwe, że możemy wesprzeć Sport Relief. Chcemy pomóc zebrać możliwie jak najwięcej funduszy na ten niesamowity cel.

Finał akcji zaplanowano na 21-22 marca w nowym centrum sportu „Sainsbury’s Sport Relief Games”. Chętni po raz pierwszy będą mogli wziąć udział w kilku wyścigach, m.in. we wspólnym biegu sportrelief.com.

Little Mix to w tej chwili najpopularniejszy girlsband brytyjski, który jako pierwszy zespół w historii wygrał popularny talent show – X Factor. Dziewczyny zadebiutowały krążkiem „DNA” wiosną 2013 r., z którego pochodzą przeboje: „Wings” czy „How Ya Doin?” feat. Missy Elliot. Ogromny wzrost popularności zespołu na całym świecie sprawił, że Little Mix zdecydowały się wydać jeszcze w tym samym roku kolejną płytę – „Salute”. Promują go utwory „Move” oraz „Little Me”.

Sport Relief to jedna z największych charytatywnych zbiórek pieniężnych w Wielkiej Brytanii, która ma na celu popularyzację sportu, pro aktywny styl życia. Od 2002 r. zebrano ponad 195 milionów funtów, które przeznaczono na pomoc osobom żyjącym w ubóstwie w Wielkiej Brytanii i innych krajach. Corocznie w akcji uczestniczą popularni przedstawiciele brytyjskiego sportu, polityki, kultury, filmu, muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 × cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony