Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Zdobądź Puchar Krecika. Ruszają zapisy

Zdobądź Puchar Krecika. Ruszają zapisy

(fot.materiały prasowe)Pierwsza edycja Pucharu zostanie rozegrana w Warszawie na terenie Całorocznego Stoku Narciarskiego Szczęśliwice.

Konkurencja, w której zmierzą się zawodnicy to slalom gigant. Zawody organizowane są przez trzy instytucje: spółkę Metro Warszawskie, której maskotką jest właśnie Krecik, Warszawski Klub Narciarski oraz Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wydarzenie odbędzie się na ternie Całorocznego Stoku Narciarskiego Szczęśliwice w Warszawie już 8 marca, o godz. 10.00. Konkurs przeznaczony jest dla miłośników nart do 14 roku życia.

Zapisy przyjmowane są do 7 marca, do godz. 16.00 za pomocą serwisu http://enarty.wkn.pl. Dla spóźnialskich będzie również możliwość zapisów w dniu zawodów w Biurze Warszawskiego Klubu Narciarskiego, w godz. 8.30 – 9.00.

Slalom zostanie rozegrany w sześciu kategoriach: (młodzicy – 13-14 lat), dzieci starsze (11-12 lat), dzieci (9-10 lat), dzieci młodsze (7-8 lat), dzieci najmłodsze (5-6 lat). Osobno stratują dziewczynki i chłopcy.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zwycięscy oraz osoby, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają puchary. Miejsca od pierwszego do szóstego zostaną nagrodzone pamiątkowymi dyplomami. Ponadto wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają od Metra Warszawskiego – Kreciki, czyli firmowe maskotki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − siedem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 169 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony