Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Opiekunka okradła starszych ludzi, którymi miała się zajmować

Opiekunka okradła starszych ludzi, którymi miała się zajmować

fot Komenda Stołeczna)Kobietę zatrzymali policjanci z Otwocka. Jak się okazało ukradła 8 tys. dolarów parze starszych osób.

55-letnia podejrzana odpowiedziała we wrześniu ubiegłego roku na ogłoszenie, zamieszczone w internecie, dotyczące poszukiwania opiekunki. Kobieta znalazła zatrudnienie u dwojga starszych osób z Otwocka.

Przez kilka miesięcy opiekowała się staruszkami, regularnie ich okradając. W pewnej chwili pracodawcy zorientowali się, że odkładane przez nich pieniądze zniknęły. Zawiadomili policję.

Jak się okazało zatrudniona opiekunka wyremontowała za skradzione pieniądze mieszkanie i zakupiła sprzęt gospodarstwa domowego. Początkowo kobieta nie przyznawała się do winy, jednak nie umiała wyjaśnić, jak w jej lokalu znalazło się wiele cennych rzeczy, pochodzących z domu jej pracodawców.

Za kradzież grozi kobiecie do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony