Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „Ocalone z Titanica”

„Ocalone z Titanica”

(fot. materiały prasowe)Jeżeli po setnym z kolei obejrzeniu Titanica czujecie niedosyt i chcecie poznać dalsze losy ocalałych to ta książka jest dla Was. Opowieść autorstwa Kate Alcott odsłania kulisy życia młodej dziewczyny, która próbuje zacząć nowe życie po katastrofie.

Główna bohaterka Tess, zdolna krawcowa zostaje zatrudniona przez słynną projektantkę mody na czas rejsu Titanica. Dziewczyna pracuje jako pokojówka. Podczas wyprawy wpada w oko milionerowi z Chicago oraz sympatycznemu marynarzowi. Wkrótce dochodzi do katastrofy. Bohaterom udaje się ocaleć. Niestety pojawiają się oskarżenia, które uniemożliwiają bohaterom spokojne życie.

To łącząca fakty z fikcją opowieść o miłości, stracie i trudnych wyborach. Nie brakuje też interesujących wydarzeń związanych z procesem odkryć po katastrofie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× dziewięć = 63

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony