Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » „[…] w telewizji wielka dupa; ochujałem, ochujałem”

„[…] w telewizji wielka dupa; ochujałem, ochujałem”

(fot. amfiteatrradom.pl)Takimi wersami kończy się jeden z utworów polskiego zespołu o oryginalnej nazwie „Poparzeni Kawą Trzy”.

Zespół powstał w 2005 roku. Był pomysłem dziennikarzy radia RMF FM oraz radia Zet. Wśród członków znajdują się m.in. Wojciech Jagielski oraz Jacek Kret. Początkowo grupa grała wyłącznie kawałki rosyjskiego zespołu Leningrad. Z czasem zaczęli pisać własne teksty. Autorem większości z nich jest Rafał Bryndal, współpracujący z kolegami po fachu.

Radiowcy żartują, że pomysł na współpracę muzyczną zrodził się podczas konferencji prasowych w Sejmie. Ich muzykę określić można jako mieszaninę rocka i punka. Utwory przez nich wykonywane wywołują kontrowersję nie tylko ze względu na ich treść, lecz także z uwagi na ich tytuły. Do najpopularniejszych należą: „Ochujałem”, „Jarosław Ka” oraz „Dziwka z naprzeciwka”. W tym roku mieszkańcy Poznania będą mieli kolejną szansę na zapoznanie się z barwną twórczością muzyków. Zespół wystąpi 6 kwietnia w klubie Blue Note.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× cztery = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony