Jestes tutaj: Home » slider » „Bromba w sieci” czyli Teatr 6.piętro dla dzieci

„Bromba w sieci” czyli Teatr 6.piętro dla dzieci

(fot. materiały prasowe)W sobotę, 8 marca 2014 r. w Teatrze 6.piętro odbędzie się premiera spektaklu „Bromba w sieci”. Autorem i reżyserem przedstawienia jest Maciej Wojtyszko – reżyser, dramaturg i pisarz.

„Bromba w sieci” stanowić będzie kontynuację przygód bohaterki, a spektakl nie tylko będzie opowiadał, ale także tańczył i śpiewał. W obsadzie znaleźli się utalentowani młodzi aktorzy, pośród których zobaczyć będzie można Barbarę Kurdej-Szatan oraz wcielającego się w wirtualną postać złośliwego Wirusa – Adama Zdrójkowskiego. Przedstawienie adresowane jest do dzieci od lat pięciu do nieskończoności. Premierą tego spektaklu Teatr 6.piętro świętować będzie swoje 4. urodziny.

„Bromba w sieci” to pierwszy spektakl dla dzieci i młodzieży przygotowywany przez Teatr 6.piętro. „Bromba w sieci” to spektakl o przyjaźni, odwadze i pytaniach, które  warto zadawać. A przede wszystkim o tym, co należy robić,  żeby spotkanie ze współczesnymi technologiami sprawiało nam radość, a zdrowy rozsadek oraz logika pomogły ustalić właściwe granice między tym, co powinniśmy wiedzieć, a co czuć. Partnerem merytorycznym spektaklu jest Centrum Nauki Kopernik.

Scenariusz, reżyseria, piosenki: Maciej Wojtyszko
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kierownictwo muzyczne: Aldona Krasucka
Muzyka: Irina Blokhina
Choreografia: Anna Iberszer
Obsada: Łukasz Borkowski, Krzysztof Broda-Żurawski, Konrad Darocha, Mateusz Deskiewicz, Kamil Dominiak, Barbara Garstka, Artur Gotz, Paulina Komenda, Anna Kózka, Barbara Kurdej-Szatan, Marysia Pawłowska, Michalina Sosna, Helena Sujecka, Krzysztof Szczepaniak, Klementyna Umer, Mateusz Weber, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Krzysztof Żabka
Gościnny udział: Adam Ziółkowski

Teatr 6.piętro to założona w 2010 r. przez  Michała Żebrowskiego (Dyrektora Naczelnego) i Eugeniusza Korina (Dyrektora Artystycznego) prywatna scena dramatyczna, funkcjonująca na szóstym piętrze warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki. Twórcy Teatru przykładają wielką wagę do uniwersalności sztuk tworzących repertuar oraz do pielęgnowania najlepszych tradycji gry aktorskiej.

Więcej informacji na www.teatr6pietro.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× osiem = 24

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 156 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony