Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » ,,Siniak’’ zatrzymany w centrum stolicy

,,Siniak’’ zatrzymany w centrum stolicy

(fot. wiadomosci.gazeta.pl)Mężczyzna poszukiwany był europejskimi nakazami aresztowania i listami gończymi.

Tadeusz R., pseudonim „Siniak” podejrzewany jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Specjalizował się w rozbojach z użyciem broni, obrotem substancjami odurzającymi i wymuszeniami. Grupa działała na terenie województw mazowieckiego i lubuskiego. Ma na swym koncie również porwanie dla okupu.

60-letni mężczyzna poszukiwany był dwoma europejskimi nakazami aresztowania i trzema listami gończymi, które wystawiły sądy okręgowy i rejonowy w Lublinie.

„Siniak” od 2008 r. ukrywał się za granicą. Zerwał wszelkie kontakty z rodziną i znajomymi. Funkcjonariusze Wydziału Operacji Pościgowych Centralnego Biura Śledczego KGP, badający wszystkie tropy w sprawie poszukiwanego, ustalili, że mężczyzna bywa w Warszawie. Kolejnym etapem było czekanie na dogodny moment na zatrzymanie podejrzanego.

W końcu udało się namierzyć Tadeusza R. w stolicy. Został schwytany i przewieziony do policyjnej jednostki. O dalszym losie „Siniaka” zadecyduje teraz wymiar sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + 7 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony