Jestes tutaj: Home » FILM » Gdzie się podziali?

Gdzie się podziali?

(fot. tvweek.com)Sława aktorska mija szybko, często spotyka się aktorów „jednego sezonu”. W jednej chwili na szczycie, a w drugiej dorabianie w produkcjach klasy B. Gdzie się podziali aktorzy uwielbiani i doceniani?

Sprawdźmy kto był na szczycie 10 lat temu – 2004 rok. W telewizji króluje Rodzina Soprano, a w kinach Władca Pierścieni.

David Hyde Pierce znany chyba jedynie fanom serialu Fraiser. Wraz z jego końcem w 2004 roku skończyły się także dobre czasy na ekranie dla Pierce’a. A przecież 5 nominacji do Złotych Globów, 4 wygrane Emmy i 7 nominacji. Przeniósł się na Broadway, gdzie zdobywa pozytywne opinię za swoje role. Jednak w kinie i na małym ekranie został już zapomniany. Pytanie czy to on porzucił telewizję czy to telewizja jego?

Sharon Stone! Światowa gwiazda znana z takich filmów jak: Nagi Instynkt, Kasyno itd. W 1996 nominowana do Oscara i wygrany Złoty Glob, a 8 lat później dostała ostatnią indywidualną nominację do prestiżowej nagrody Emma za gościnny występ w serialu. Później jedynie Złote Maliny były w jej zasięgu za rolę w Catwoman i Nagim Instynkcie 2. Jednak potrafi też zaskoczyć pozytywnie rolami w Bobbym, Alpha Dog czy też w Lovelace. Czy jeszcze się podniesie i trafi znów na szczyt aktorskiego piedestału?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 7 = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 859 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony