Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Coolturalne Walentynki w Warszawie

Coolturalne Walentynki w Warszawie

(fot. pkin.pl)Drodzy czytelniczy Coolturalnych! Zastanawiacie się gdzie zabrać swoją drugą połówkę w Święto Zakochanych? A może wybieracie Walentynki dla singli? Poniżej prezentacja wydarzeń, które zainspirują do świętowania w Stolicy.

Jeżeli wybieracie się do kin, warto skorzystać z premierowych propozycji Multikina czy Cinema City. Tego dnia po raz pierwszy na ekranach możecie zobaczyć filmy takie jak „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Zimowa opowieść”,  „Miłość bez końca” czy „Ona”. Kino Iluzjon  przygotowało maraton nie tylko dla zakochanych. Tego dnia można wybrać się do Disneyowskiej krainy „Pięknej i bestii” w wersji 3D, przedpremierę najnowsze dzieła Jima Jarmuscha „Tylko kochankowie przeżyją” ,IV część „Gwiezdnych wojen”.

Tego dnia nie zabraknie również okazji do walentynkowych spacerów. Na Pałacu Kultury i Nauki zabłyśnie serce. Taras widokowy będzie czynny do godz. 22. Na fasadzie Wilanowskiego Pałacu będzie można obserwować grę świateł migających w rytm barokowej muzyki. Wszystko w 3D.

Jeżeli chcecie zjeść romantyczną kolację z afrodyzjakami, winem i walentynkową muzyką skuście się na ofertę Stadionu Narodowego, gdzie również będzie można korzystać z lodowiska.

W Sali Kongresowej odbędzie się koncert The Magic of Motown.  Po raz pierwszy grupa amerykańskich artystów wykona w Polsce 36 największych przebojów o miłości. Bilety do kupienia na ebilet, eventim i ticketpro.

Loft 44 zaprasza na grzeszną imprezę nie tylko dla zakochanych, ale przede wszystkim dla singli pragnących zaznać szamańskiej zabawy w rozrywkowym towarzystwie. Przewidziane atrakcje to m. in. erotic show zawodowej grupy Striptiz, napój bogów dla wszystkich, kosze z owocami, open bar na piwo, wódkę oraz shoty, maski karnawałowe i wiele, wiele innych.

Klub Stodoła podczas walentynkowego koncertu będzie gościł na swojej scenie znakomitą Marię Peszek.

Udanej Zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 7 = trzydzieści pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony