Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Varius Manx – „Wierzę w miłość”

Varius Manx – „Wierzę w miłość”

(fot. materiały prasowe)„Tekst naszego najnowszego singla, „Wierzę w miłość”, opowiada o niesieniu dobra i dawaniu miłości. Każdy słuchacz będzie jednak miał szansę zinterpretować go na własny sposób”.

Miłość rodzi się w nas, jeśli otwieramy przed nią nasze serca, dążymy do dialogu i zgody. Z pewnością zasługuje na nią każdy człowiek. Jest ona naszą ogromną siłą… Jest uczuciem wielowymiarowym. Choć każda osoba nadaje jej własną definicję, najważniejsze, aby przyczyniała się do dobrych emocji, bo wtedy ma sens.

Wszystkim, którzy potrafią kochać życzymy wspaniałych Walentynek oraz każdego kolejnego dnia również pełnego miłości. Niech dobre emocje towarzyszą nam na co dzień, nie tylko od święta.

Miłości i otwartości dla wszystkich – tych kochających szczęśliwie, nieszczęśliwie, i tych, którzy wciąż jeszcze na tę prawdziwą miłość czekają, bo warto WIERZYĆ W MIŁOŚĆ!

Varius Manx
Zespół założony pod koniec 1989 roku w Łodzi przez Roberta Jansona oraz braci Pawła i Michała Marciniaków. Ukształtował się muzycznie podczas realizacji pierwszego albumu w marcu 1990 roku. Rok później do zespołu dołączył Sławek Romanowski, a obecną wokalistką Varius Manx jest utalentowana EDI ANN.

Varius Manx to dowód i przykład na to, że polska muzyka rozrywkowa może być sztuką na najwyższym poziomie. Najnowszy singiel pt. „WIERZĘ W MIŁOŚĆ” to połączenie pięknej linii melodycznej i przejmującego tekstu, czyli motywów charakteryzujących twórczość tego zespołu od lat, wydane we współczesnym brzmieniu, ze znakomitym wokalem Edi Ann.

Edi Ann – wokalistka, kompozytorka, autorka i producentka. Absolwentka szkół muzycznych I i II stopnia oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Od roku 2013 występuje z zespołem Varius Manx, z którym współpracę rozpoczęła od singla „Mamy teraz siebie” i występu na Festiwalu w Opolu. Swoją twórczość, przed szerszą publicznością, miała okazję zaprezentować podczas polskich preselekcji festiwalu Eurowizja 2008, gdzie zajęła III miejsce, oraz w 2009 roku podczas V Carpathia Festival, gdzie zajęła I miejsce i otrzymała nagrodę specjalną za najlepszą kompozycję. Wcześniej występowała z zespołem grającym muzykę popową w jazzowych barwach. Jej inspiracje to Eve Cassidy, Rihanna, Stevie Wonder, Lauryn Hill.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ jeden = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony