Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Outkast headlinerem tegorocznego Orange Warsaw Festival

Outkast headlinerem tegorocznego Orange Warsaw Festival

(fot. materiały prasowe)To najbardziej oczekiwany powrót tego roku. Trwała o nich zacięta walka promotorów najważniejszych festiwali na świecie. Teraz wiemy to na 100% – duet Outkast wystąpi w tym roku w Polsce na Orange Warsaw Festival!!!

Po występie na Coachelli w kwietniu tego roku, który będzie ich koncertowym debiutem w 2014 roku, najbarwniejsi hip-hopowcy świata wyruszą w trasę, która obejmie ponad 40 letnich festiwali pod różną szerokością geograficzną. Dodatkową okazją do świętowania będzie też 20-lecie wspólnego grania Antwana ‘Big Boi’’a Pattona i Andre ‘3000’ Benjamina. Big Boi: „To zaszczyt móc wykonywać taką muzykę, jaką się chce. Nie chodzi o myślenie poza wytyczonymi ramami – tylko o nieuznawanie tych ram w ogóle! Nie mogę się doczekać, aż znów zdobędziemy scenę z moim bratem Andre!”

Wspomniany kolega z zespołu dodaje: „Wyobraźcie sobie, że my chcieliśmy tylko rapować… Jestem wdzięczny, że mogę być częścią kapeli, która pozwala mi rozwijać wszystkie pomysły, jakie przyjdą mi do głowy. Powrót na scenę to najbardziej ekscytujący sposób świętowania naszego dwudziestolecia – i najlepszy sposób podziękowania fanom za ich wsparcie!”.

Dotychczas Outkast sprzedali 25 milionów płyty. Największym komercyjnym sukcesem okazał się krążek Speakerboxxx/The Love Below (2003) z hitem „Hey Ya!”,który przyniósł im aż sześć statuetek Grammy, w tym (po raz pierwszy w historii muzyki rap) wygraną w kategorii Album Roku. W ostatnich latach obaj członkowie wydawali płyty solowe i angażowali się w projekty filmowe u boku największych światowych gwiazd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 4 = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony