Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Jeszcze wierzę” singel Mariusza Wawrzyńczyka

„Jeszcze wierzę” singel Mariusza Wawrzyńczyka

„Jeszcze wierzę” to tytuł kolejnego  singla Mariusza Wawrzyńczyka.

To popowa piosenka o miłości, klimat w którym jak sam Mariusz twierdzi, czuje się najlepiej. Muzykę do tego utworu skomponował Przemk Puk, z którym  artysta już pracował przy poprzednim singlu Jeszcze raz. Warto nadmienić iż Przemek Puk jest osobą, która pracowała z takim artystami jak: Rafał Brzozowski, Ewa Jach czy Liber. Tekst do piosenki napisał Mariusz przy współpracy z Pauliną Urynowicz.

Teledysk do Piosenki „Jeszcze wierzę” został nakręcony przez Michała Jagiełło laureata festiwalu Off Plus Camera 2013. Michał pracował przy produkcji takich wideoklipów jak „Flirt” Sylwii Grzeszczak, „My Słowianie” Donatana i Cleo czy „Insomia” Honoraty „Honey” Skarbek.

Artysta, marzy o wydaniu płyty, na którą wciąż pracuje.  Ma także wsparcie duchowe Urszuli Dudziak, która o najnowszym singlu Mariusza wypowiedziała się następująco:

Obserwuję Mariusza od czasu „Bitwy na Głosy” i bardzo mnie ucieszył fakt, że komponuje utwory i je nagrywa. Singiel „Jeszcze wierzę” przez niego zaśpiewany świadczy, że jest to wokalista gotowy do zaistnienia na naszym rynku muzycznym. Piosenka „Jeszcze wierzę” ma nośną melodię, świetny aranż, a głos i wykonanie na zawodowym poziomie. Kibicuję Mariuszowi z wielkim entuzjazmem.

Kibicuje mu także Krzysztof Kiljański: Zawsze u mnie pierwsze wrażenie jest najważniejsze i czasami powoduje, że piosenka mi się podoba bądź nie. Mam nadzieję, że cała płyta debiutancka Mariusza będzie taka. To wokalista uniwersalny, z dużym wachlarzem możliwości, który odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych, to też bardzo dobrze rokuje dla niego na przyszłość.

Zachęcamy do wysłuchania piosenki i obejrzenia teledysku:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 5 = trzydzieści pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 246 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony