Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Katy B w najważniejszym występie w swojej karierze

Katy B w najważniejszym występie w swojej karierze

(fot. materiały prasowe)Katy B ma na swoim koncie wiele przebojów, ale były to utwory znane głównie z klubowych parkietów, najbardziej popularne w mediach społecznościowych i muzycznych kanałach TV.

Okazuje się, że dopiero aktualnym singlem z nowej płyty udało jej się trafić na playlisty najważniejszych brytyjskich stacji radiowych: „Crying For No Reason” jest aktualnie najczęściej granym utworem m.in. przez BBC Radio 1 i Radio 2. Artystka wyprzedała też zbliżającą się brytyjską trasę koncertową i wystąpi w roli mentorki w programie The Voice. Było więc kwestią czasu, aż zostanie zaproszona do kultowego programu Grahama Nortona w BBC1, u którego występują tylko najważniejsi artyści na świecie. Zaśpiewała w nim w miniony weekend. Pod względem wizualnym klip jest odwzorowaniem klipu do utworu w reżyserii słynnej wizjonerki Sophie Muller, ale na scenie Katy towarzyszy „żywy” zespół – kompozycja nie traci jednak swojego elektronicznego klimatu.

Nowa płyta Katy B „Little Red” trafi do sklepów już w przyszłym tygodniu i znajdą się na niej m.in. przebój „5 A.M.” i duet z doskonale znaną w naszym kraju Jessie Ware („Aaliyah”). Album ukazuje się w wersji standard (12 utworów) oraz deluxe (17 utworów + dodatkowy krążek z wszystkimi utworami z pierwszego dysku zmiksowanymi w jedną całość).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 + dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 218 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony