Jestes tutaj: Home » FILM » Styczniowe hity kinowe

Styczniowe hity kinowe

(fot. materiały prasowe)Styczeń obfituje w filmy warte obejrzenia w kinach. Oto co oferuje nam kino światowe.

Wilk z Wall Street
Historia młodego Jordana Belforta, granego przez Leonardo DiCaprio na pewno wciągnie młodych widzów. Bohater w wieku 30 lat posiada własny dom maklerski oraz miliony na koncie. Plany zaczynają się krzyżować, gdy do gry wchodzi alkohol, narkotyki i piękne kobiety. Aż w końcu wpada w ręce FBI.

„Kamerdyner”
Forest Withaker wciela się w rolę Cecila – kamerdynera, służącego w Białym Domu, blisko przez 48 lat, aż ośmiu kolejnym prezydentom. Ciekawa jest także droga, którą dotarł do domu głowy państwa. Historia oparta jest na faktach. Obok Withakera spotykamy także Oprah Winfrey, Lenny Kravitza i Mariah Carey.

„Sekretne życie Waltera Mitty”
Ben Stiller to przepis na sukces! Filmowy Walter pracuje jako księgowy i mieszka z nadopiekuńczą mamusią. Jego życie jest nudne i szare. Za to bardzo rozwinięta jest jego wyobraźnia. Któregoś dnia, jego marzenia się spełniają.

„Sierpień w hrabstwie Osage”
Julia Roberts spisała się na medal. Tajemnicze zniknięcie ojca rodziny doprowadzi do spotkania po latach, rozwiązania konfliktów i sporów, trwających od wieków. Aktorzy tacy jak: Meryl Streep czy Chris Cooper to nie lada gratka dla prawdziwych kinomaniaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 6 = czternaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 183 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony