Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Little Mix nagrywają oficjalny singiel dla brytyjskiej akcji charytatywnej Sport Relief 2014

Little Mix nagrywają oficjalny singiel dla brytyjskiej akcji charytatywnej Sport Relief 2014

(fot. materiały prasowe)Little Mix nagrają oficjalny singiel, promujący tegoroczną zbiórkę charytatywną Sport Relief 2014. Jest to jedna z najbardziej popularnych akcji w Wielkiej Brytanii, odbywającej się co roku w ramach działalności fundacji Comic Relief.

Dziewczyny przygotowują cover utworu „Word Up”, który w 1986 r. wydał amerykański zespół funky – Cameo. Piosenka trafi do sprzedaży cyfrowej 17 marca, ale już teraz można zamówić ją m.in. tutaj. Wszystkie środki zgromadzone z jej sprzedaży (niezależnie od miejsca sprzedaży) przekazywane zostaną na Sport Relief.

Jade Thirlwall: „Jesteśmy szczęśliwe, że możemy wesprzeć Sport Relief. Chcemy pomóc zebrać możliwie jak najwięcej funduszy na ten niesamowity cel.”

Finał akcji zaplanowano na 21-22 marca w nowym centrum sportu „Sainsbury’s Sport Relief Games”. Chętni po raz pierwszy będą mogli wziąć udział w kilku wyścigach, m.in. we wspólnym biegu sportrelief.com.

Little Mix to w tej chwili najpopularniejszy girlsband brytyjski, który jako pierwszy zespół w historii wygrał popularny talent show – X Factor. Dziewczyny zadebiutowały krążkiem „DNA” wiosną 2013r., z którego pochodzą przeboje: „Wings” czy „How Ya Doin?” feat. Missy Elliot. Ogromny wzrost popularności zespołu na całym świecie sprawił, że Little Mix zdecydowały się wydać jeszcze w tym samym roku kolejną płytę – „Salute”. Promują go utwory „Move” oraz „Little Me”.

O Sport Relief

Sport Relief to jedna z największych charytatywnych zbiórek pieniężnych w Wielkiej Brytanii, która ma na celu popularyzację sportu, pro aktywny styl życia. Od 2002 r. zebrano ponad 195 milionów funtów, które przeznaczono na pomoc osobom żyjących w ubóstwie w Wielkiej Brytanii i innych krajach. Corocznie w akcji uczestniczą popularni przedstawiciele brytyjskiego sportu, polityki, kultury, filmu, muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony