Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Kid Ink debiutuje na podium zestawienia Billboard

Kid Ink debiutuje na podium zestawienia Billboard

(fot. materiały prasowe)W tym tygodniu amerykańskie zestawienia sprzedaży zdominował hip-hopowy krążek „My Own Lane”, jednego z obecnie najpopularniejszych przedstawicieli rapu – Kid Ink’a.

Niewielu jest raperów, którzy potrafią bez trudu przejść od nagrywania  mixtape’ów  do tworzenia hitów. Kid Ink udowadnia, że dla niego to łatwizna” – XXLmag.com

Płyta, z której pochodzi przebój „Show Me” (nagrany z gościnnym udziałem Chrisa Brown) zadebiutowała na #3 zestawienia Billboard Top 200, w tym na #1 wśród płyt z gatunku rap i #2 w zestawieniu R&B/Hip Hop. Jest to najlepszy debiut sprzedażowy w karierze rapera.

„My Own Lane” zachwycili się nie tylko fani, ale również krytycy. Płyta zbiera bardzo pochlebne recenzje, między innymi od  XXL.com i vibe.com

XXL.com:  „Ocena  album jako „sukces” wynika w części z zawarcia wielu brzmieniowych zmian …,  przy jednoczesnym zapewnieniu spójności i spontaniczności.”
Vibe.com: „Tak wielu raperów skupia się na braggadocio (wychwalanie swoich umiejętności), że odświeżające jest słuchanie czystej, muzyki nagranej dla zabawy.”

Kid Ink wyrasta na jednego z czołowych przedstawicieli hip-hopu również poza granicami Stanów. Płyta zadebiutowała w TOP 12 najlepiej sprzedających się tytułów m.in. w Szwajcarii, Kanadzie, Niemczech, Austrii i Francji. W Polsce „My Lane Own” ukaże się na nośniku CD 2 lutego. Płyta dostępna jest już w sprzedaży cyfrowej. Trudno nie zgodzić się z Shazam, że Kid Ink to jeden z artystów, na których koniecznie trzeba zwrócić uwagę w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony