Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Debiutancka płyta gwiazdy serialu „Glee”

Debiutancka płyta gwiazdy serialu „Glee”

(fot. materiały prasowe)Lea Michele, śpiewająca aktorka znana z pierwszoplanowej roli ‘Rachel’ w serialu GLEE wydaje długo oczekiwany debiutancki album. Nie wszyscy wiedzą, że na srebrny ekran trafiła prosto z Broadway’u, gdzie występowała m.in. w musicalach Nędznicy, Skrzypek na Dachu czy Ragtime.

Śpiewane przez nią piosenki z Glee legalnie pobrano już ponad 10 milionów razy a jej kreacja aktorska była wielokrotnie doceniana – nominowano ją do nagród Emmy i Złotych Globów (aż dwukrotnie!). Nagranie przez Lea solowej płyty było więc tylko kwestią czasu. Wreszcie jest – długogrający krążek „Louder” ukaże się 4 marca b.r. i jak mówi sama artystka – to bardzo optymistyczna i dopingująca do działania płyta. Zachęca do życia odważniej, pełniej i głośniej – stąd jej tytuł. Utworem promującym krążek jest „Cannonball” – emocjonalny utwór o walce z przeciwnościami losu, który specjalnie dla niej napisała Sia (autorka hitów takich gwiazd jak Rihanna, Britney Spears, David Guetta). Wśród 11 piosenek znajdziemy tu też pop-rockowy hymn „On My Way”, wzruszającą balladę „Battlefield”, energetyczny „Burn With You” i punkt kulminacyjny całego krążka – eklektyczny „Louder”. Wśród gości usłyszymy Christinę Perri, Colina Munroe i producencki duet Stargate.


Tracklista:

1. Cannonball
2. On My Way
3. Burn with You
4. Battlefield
5. You’re Mine
6. Thousand Needles
7. Louder
8. Cue the Rain
9. Don’t Let Go
10. Empty Handed
11. If You Say So

Premiera płyty 4 marca 2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony