Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Płyta Beyonce pokryła się platyna w Polsce

Płyta Beyonce pokryła się platyna w Polsce

(fot. materiały prasowe)Beyonce zszokowała w ubiegłym roku nie tylko fanów, ale i cały rynek muzyczny, wydając bez zapowiedzi kolejny album. 14 zupełnie nowych utworów i aż 17 specjalnie na tę okazję nagranych teledysków 13 grudnia ukazało się w formie cyfrowej, a tydzień później trafiło do tradycyjnych sklepów muzycznych w formie CD+DVD.

I jeżeli ktoś miał jakieś wątpliwości „czy to się może udać”, nie będzie ich miał po usłyszeniu tych danych: płyta sprzedała się już w nakładzie prawie 3 milionów sztuk, dotarła na szczyt listy sprzedaży iTunes w 104 krajach, a w 82 wciąż znajduje się w Top10. Także w Polsce Beyonce odniosła ogromny sukces: od 3 tygodni jest najlepiej sprzedającą się płytą zagraniczną zarówno fizyczną, jak i cyfrową, a w czwartek 16 stycznia pokryła się Platyną!!!

Największym przebojem z krążka okazała się kompozycja „XO”, której współautorem jest Ryan Tedder (One Republic). W najbliższym czasie udostępnione zostaną oficjalne remixy tego nagrania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× cztery = 28

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 178 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony