Jestes tutaj: Home » LITERATURA » „To nie jest kraj dla starych ludzi” Cormaca McCarthy’ego w nowym przekładzie już 23 stycznia

„To nie jest kraj dla starych ludzi” Cormaca McCarthy’ego w nowym przekładzie już 23 stycznia

(fot. materiały prasowe)Rok 1980, granica Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Llewelyn Moss poluje na antylopy w okolicach Rio Grande. Niespodziewanie dokonuje makabrycznego odkrycia: ciała zamordowanych mężczyzn, obok paczka heroiny i walizka z dwoma milionami dolarów. 

Moss zabiera gotówkę, choć doskonale wie, że w ten sposób zmienia swoje życie na zawsze – i z myśliwego staje się zwierzyną.

Doskonały thriller, niezapomniana podróż przez amerykańską „ziemię jałową”, czarny humor i mistrzowski język – piękny, a jednocześnie precyzyjny. Cormac McCarthy w najwyższej formie.

To nie jest kraj dla starych ludzi zniewala czytelnika, wstrząsa nim, powoduje niepokój, budzi smutek, nieustannie zaskakuje i pozostaje w pamięci. Robert Edric, „Spectator”

Cormac McCarthy To nie jest kraj dla starych ludzi przeł. Robert Sudół
oprawa broszurowa – 38 zł
oprawa twarda – 46 zł
premiera: 23 stycznia 2014 r.
Wydawnictwo Literackie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć × 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony