Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Ekskluzywny koncert Sylwii Grzeszczak w Poznaniu

Ekskluzywny koncert Sylwii Grzeszczak w Poznaniu

(fot. eska.pl)Wyjątkowa trasa koncertowa podczas, której Artystka zaprezentuje utwory z najnowszej  płyty, zatytułowanej „Komponując siebie”, a także swoje największe przeboje. Sylwia Grzeszczak  zapewnia, że przygotowała niespodzianki, o których fani dowiedzą się podczas koncertów, a jedną z nich będzie wykonanie utworu Whitney Houston „I Will Always Love You”.

Koncert w Poznaniu, mieście w którym urodziła się Sylwia Grzeszczak odbędzie się 9 marca 2014 o godzinie 18 w Hali Arena Poznań przy ul. Wyspiańskiego 33.

Inauguracja trasy koncertowej odbyła się pod koniec roku w Bydgoszczy. Halę Łuczniczka wypełniło ponad cztery tysiące fanów Sylwii. Razem z zespołem artystka pojawi się w siedmiu największych salach koncertowych w Polsce.

– Dopiero jak ruszyliśmy w trasę, to zdałam sobie sprawę z tego, jak wielkie to jest wyzwanie. Przed samym koncertem strach jest zawsze. Ale w momencie jak wchodzę na scenę, zostaje już tylko mobilizacja i myśl, że muszę dać z siebie wszystko. Ja dla takich chwil żyję. To jest to, co kocham – mówi Sylwia Grzeszczak – A na scenie towarzyszyć będzie mi świetna gra świateł, wizualizacje, tak, aby uczestnicy tego wydarzenia mogli rozkoszować się nie tylko dźwiękami płynącymi ze sceny, ale również doskonałą oprawą graficzną – dodaje piosenkarka.

Cała trasa koncertowa zostanie zarejestrowana przez telewizję Eska TV.

 Bilety od 25 zł do 45zł, do nabycia: w Hali Arena oraz na: www.eventim.pl i www.biletyna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 5

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 173 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony