Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Najnowszy krążek Katy B „Little Red” w sklepach o 11 lutego

Najnowszy krążek Katy B „Little Red” w sklepach o 11 lutego

(fot. materiały prasowe)Już tylko miesiąc pozostał do premiery długo oczekiwanej, bo zapowiadanego aż trzema singlami płyty Katy B „Little Red”. Młoda wokalistka jest obecnie jedną z najważniejszych postaci na tanecznej scenie Wielkiej Brytanii, a jej ostatnie utwory „What Love Is Made Of” oraz „5 AM” to już przeboje parkietu zarówno na Wyspach, jak i Starym Kontynencie.

Po energetycznych kompozycjach czas na klimaty spokojniejsze, ale nie pozbawione tanecznego beatu czy dubstepowych ozdobników – „Crying For No Reason” to trzecia odsłona nadchodzącej płyty i właśnie doczekała się oficjalnego wideoklipu.

Całą zawartość „Little Red’ poznamy 4 lutego, kiedy to Wydawnictwo ukaże się w dwóch wersjach: standardowej (12 utworów) i deluxe (17 utworów + dodatkowy krążek z wszystkimi utworami z zmiksowanymi w jedną całość).

Przypomnijmy, że Katy B występowała w Polsce już dwa razy – podczas Selector Festival i Coke Live Festival. Za drugim razem polska publiczność jako pierwsza na świecie mogła usłyszeć koncertowe wykonanie piosenki „5 AM”, a artystka zaprezentowała też swoje największe hity – „Lights On (feat. Ms Dynamite)”, „Easy Please Me” i „Perfect Stranger”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × = 16

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 621 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony