Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Bilety na koncerty Jamesa Arthura w Warszawie wyprzedane

Bilety na koncerty Jamesa Arthura w Warszawie wyprzedane

(fot. materiały prasowe)James Arthur to jeden z najważniejszych zagranicznych debiutów w Polsce w ubiegłym roku.

Najpierw na jego podpisywanie w warszawskim salonie Empik Junior dotarło kilka tysięcy fanów, później debiutancki album „James Arthur” nad Wisłą pokrył się Złotem a do grona dobrych informacji dochodzi teraz kolejna – oba warszawskie koncerty Jamesa są już wyprzedane! Wszyscy, którzy zdążyli kupić bilety na 4 i 5 marca znajdą się zatem w ekskluzywnym gronie, które na żywo wysłucha takich przebojów jak „Impossible”, „You’re Nobody Till Somebody Loves You”, „Recovery” czy najnowszego, wysyłanego właśnie do stacji radiowych utworu „Get Down”.

Przypomnijmy, że w listopadzie ub. r. artysta przyjechał do Polski z krótką wizytą promocyjną, w ramach której wystąpił w półfinale programu MUST BE THE MUSIC – Tylko Muzyka. Zaśpiewany przez niego utwór „Impossible” to jeden z największych przebojów ubiegłego roku nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ siedem = 13

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 237 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony