Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Nadciąga Foxes – popowa ulubienica największych światowych gwiazd

Nadciąga Foxes – popowa ulubienica największych światowych gwiazd

(fot. materiały prasowe)22-Letnia Louisa Rose Allen występująca pod pseudonimem Foxes już od dawna jest ulubienicą gwiazd z najwyższej światowej półki.

Katy Perry powiedziała o niej: „To wręcz niewiarygodne, jak niesamowita jest ta dziewczyna!” a Pete Wenz (Fall Out Boy) przerwał swoje przyjęcie urodzinowe żeby dowiedzieć się, czyja piosenka leciała akurat w radiu. Foxes nie wstydzi się tego, że śpiewa muzykę pop – jej pop jest melancholijny, smutno-radosny. „Moje piosenki pokazują, że jeśli nawet na początku wszystko jest do d… to później wszystko się układa i na koniec każdego kawałka wszystko jest już w porządku! W moim życiu jest dokładnie tak samo!”.

O Foxes cały świat usłyszał ostatnio za sprawą gościnnego występu w kawałku „Clarity” Zedda, niemiecko-rosyjskiego DJa, który za ten utwór nominowany został do nagrody Grammy 2014 w kategorii Najlepszy Utwór Taneczny. Na fali tej popularności Foxes postanowiła iść za ciosem – właśnie ukazał się jej autorski singiel „Let Go For Tonight”, do którego kolorowy videoklip można obejrzeć m.in. na VEVO, gdzie jako VEVO Lift promowany będzie szczególnie intensywnie przez najbliższe tygodnie.

Debiutancka płyta długogrająca Foxes „Glorious” ukaże się w marcu b.r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× trzy = 15

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 625 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony