Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Kim Cesarion – „nowy Prince” ze Skandynawii szturmuje polskie listy przebojów

Kim Cesarion – „nowy Prince” ze Skandynawii szturmuje polskie listy przebojów

(fot. info-general.net)Ma na imię Kim, ale jest mężczyzną. Z urody przypomina Greka, ale pochodzi ze Szwecji. Jego falset nie drażni, a uwodzi i porywa tak, jak niegdyś wokal Prince’a – stąd często jest do niego porównywany.

Kim Cesarion to nowa postać na europejskiej scenie ambitnego popu o której warto pamiętać, bo jego numer „Undressed” szturmem zdobywa listy przebojów w Polsce i grany jest obecnie przez największe stacje radiowe nad Wisłą.

Casanova ze Sztokholmu (wystarczy się wsłuchać w tekst „Undressed”, żeby zrozumieć, że w tym określeniu nie ma cienia przesady) przygotowuje się właśnie do wydania debiutanckiej płyty, której premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2014. O kontrakt z nim walczyły największe wytwórnie płytowe, ostatecznie skończyło się na podpisaniu aż trzech kontraktów na raz (z Sony Music w Szwecji, RCA w Wielkiej Brytanii i Columbia Records w Stanach). Nowoczesne brzmienie pop w połączeniu z soulowym wokalem i mocno erotycznym przesłaniem – czyżby to właśnie była recepta na przebój w roku 2014?

Jeśli tak, to w kolejce do miana kolejnego przeboju Kima Cesariona czeka już kolejny numer „Brains Out”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ jeden = 6

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 173 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony