Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Pościg za pijanym i naćpanym kierowcą w Krakowie

Pościg za pijanym i naćpanym kierowcą w Krakowie

(fot. rmf24.pl)26-letni kierowca Daewoo Nubiry nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Policjanci ruszyli w pościg po ulicach Nowej Huty. Jak się okazało mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Zdarzenie miało miejsce w okolicach Nowej Huty ok. 1 w nocy. Dwaj mężczyźni jadący Daewoo nie zatrzymali się do rutynowej kontroli i zaczęli uciekać przed patrolem policji w stronę ul. Odmętowej.

Po zatrzymaniu kierowca uderzył policjanta drzwiami, po czym ruszył samochodem i przejechał kolejne kilkaset metrów. Po ponownym zatrzymaniu kierowca i pasażer podjęli próbę ucieczki pieszo. Gdy mężczyźni zostali schwytani kierowca zaczął zachowywać się agresywnie wobec policjantów. Jak się okazało mężczyźni byli pod wpływem alkoholu i amfetaminy.

Uciekinierzy odpowiedzą za czynną napaść na policjanta. Kierowca odpowie dodatkowo za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


cztery − = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 322 950 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony