Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Pościg za pijanym i naćpanym kierowcą w Krakowie

Pościg za pijanym i naćpanym kierowcą w Krakowie

(fot. rmf24.pl)26-letni kierowca Daewoo Nubiry nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Policjanci ruszyli w pościg po ulicach Nowej Huty. Jak się okazało mężczyzna był pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Zdarzenie miało miejsce w okolicach Nowej Huty ok. 1 w nocy. Dwaj mężczyźni jadący Daewoo nie zatrzymali się do rutynowej kontroli i zaczęli uciekać przed patrolem policji w stronę ul. Odmętowej.

Po zatrzymaniu kierowca uderzył policjanta drzwiami, po czym ruszył samochodem i przejechał kolejne kilkaset metrów. Po ponownym zatrzymaniu kierowca i pasażer podjęli próbę ucieczki pieszo. Gdy mężczyźni zostali schwytani kierowca zaczął zachowywać się agresywnie wobec policjantów. Jak się okazało mężczyźni byli pod wpływem alkoholu i amfetaminy.

Uciekinierzy odpowiedzą za czynną napaść na policjanta. Kierowca odpowie dodatkowo za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony