Jestes tutaj: Home » WYDARZENIA » Polska » Pijana kobieta wjechała do przejścia podziemnego w centrum Warszawy

Pijana kobieta wjechała do przejścia podziemnego w centrum Warszawy

O godzinie 2.30 na skrzyżowaniu ulicy Marszałkowej z Alejami Jerozolimskimi mercedes staranował barierki ochronne i wjechał na schody przejścia podziemnego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31- letnia kobieta prowadząca auto wjechała na Rondo Dmowskiego na czerwonym świetle. Po drodze jadąc z dużą prędkością zderzyła się z wjeżdżającym na rondo Oplem Astrą, następnie staranowała barierki ochronne i wjechała do podziemnego przejścia przy Rotundzie, zatrzymując swój samochód w pozycji pionowej. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a sama sprawczyni wypadku wyszła przez szyberdach. Jak się okazało kobieta miała ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

To nie pierwsze wykroczenie 31-latki. Była już zatrzymana w 2008r. za jazdę pod wpływem alkoholu, drugi raz sytuacja powtórzyła się w sierpniu tego roku. Jak zapewnia kom. Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji w Śródmieściu sprawa pijanej kobiety zostanie rozpatrzona przez sąd w trybie przyspieszonym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 × = dziesięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony