Jestes tutaj: Home » FILM » Joan Collins w filmie „The Time of Their Lives”

Joan Collins w filmie „The Time of Their Lives”

(fot. film.dziennik.pl)Brytyjska aktorka dołączyła do obsady filmu „The Time of Their Lives” w reżyserii Rogera Goldbya. Początek zdjęć zaplanowano na lato 2014 roku.

Film opowie o Helen, byłej gwieździe Hollywood, która za wszelką cenę chce dostać się na pogrzeb swojego byłego męża, odbywający się we Francji. Kobieta przy pomocy Priscilli, zmęczonej życiem gospodyni domowej, ucieka z londyńskiego domu spokojnej starości. W życiu bohaterek pojawia się francuski samotnik, który wda się w niełatwy trójkąt miłosny z dwiema kobietami.

Za scenografię do filmu odpowie Eve Stewart. Producentem wykonawczym będzie Tim Rice, który będzie czuwał także nad realizacją ścieżki dźwiękowej do filmu.

Bardzo spodobał mi się scenariusz, który dostałam miesiąc temu. Obecnie jest bardzo niewiele ról dla kobiet po 45., a co dopiero po 65. roku życia – mówi aktorka.

Jak do tej pory Joan Collins wystąpiła gościnnie w serialu „Sposób użycia” oraz  w „Molly Moon: The Incredible Hypnotist”, który czeka na swoją premierę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


4 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony