Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Koncerty » Garou w lutym w Warszawie

Garou w lutym w Warszawie

(fot. materialy prasowe)Kanadyjski piosenkarz i multiinstrumentalista – Garou wystąpi w lutym 2014 roku w naszym kraju! Jego wspaniały, mocny i pełen emocji głos przyczynił się do wielkiego sukcesu musicalu Notre Dame de Paris, gdzie wcielił się w rolę szpetnego dzwonnika.

Kiedy zaśpiewał w duecie z Celine Dion, usłyszał o nim cały świat. Nieważne, czy nagrywa swoje utwory po francusku, czy angielsku – kolejne albumy powiększają jego wielką kolekcję platynowych i diamentowych płyt oraz innych nagród muzycznego przemysłu. 13 września 2013 roku zaprezentował najnowszy utwór Avancer, który jest zapowiedzią siódmego studyjnego albumu.  Znany na całym świecie Garou już 20 lutego 2014 roku ponownie odwiedzi Polskę! Na zaproszenie Agencji Makrokoncert artysta zagra jedyny koncert w naszym kraju. W warszawskiej Sali Kongresowej zaprezentuje swoje największe hity, takie jak Gitan, Seul, Reviens oraz premierowe piosenki!

Pod koniec 1999 roku Garou wystąpił na wielkim koncercie z okazji Nowego Millenium. Właśnie tam poznał Celine Dion. Wokalistka, zachwycona jego talentem, zaproponowała mu współpracę. Jej efekty można było usłyszeć na debiutanckim krążku Garou – Seul – wydanym w 2000 roku – utwór Sous le vent. Do jego powstania przyczynili się m.in. takie sławy jak Bryan Adams, Luc Plamondon, czy Richard Cocciante, jednak ostatnie słowo dotyczące wykonania i zawartości krążka należało do Garou. Album osiągnął niesamowity sukces przemysłu fonograficznego – w samej Francji zdobył status diamentowy, a promujące go single Seul i Sous le vent – status multiplatyny. Garou odbył w tym czasie 5 tras koncertowych występując m.in. we Francji, Belgii, Szwajcarii i Kanadzie. W roku 2002 wystąpił po raz pierwszy w Polsce, jako gwiazda sopockiego festiwalu – również w naszym kraju jego płyta sprzedawała się doskonale i pokryła się platyną. Był również pierwszym zagranicznym artystą, który wystąpił na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2004r.

13 września 2013 na oficjalnej stronie Garou miała miejsce premiera utworu Avancer. Singiel ten to zapowiedź kolejnej płyty artysty, na której pojawią się zupełnie nowe piosenki. Polska publiczność będzie je miała okazję usłyszeć już 20 lutego podczas koncertu Garou w warszawskiej Sali Kongresowej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 + cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony