Jestes tutaj: Home » MUZYKA » „Czarodzieje uśmiechu – edycja specjalna”

„Czarodzieje uśmiechu – edycja specjalna”

(fot. materiały prasowe)Na początku grudnia ukazała się trzecia edycja wyjątkowej charytatywnej płyty „Czarodzieje uśmiechu-edycja specjalna”. W tym roku na albumie zebrano wszystkie największe przeboje, które do tej pory ukazały się na poprzednich edycjach płyt, uzupełniając je o nowe świąteczne bożonarodzeniowe piosenki Majki Jeżowskiej.

Płyta powstaje jak co roku z inicjatywy piosenkarki i Fundacji Ronalda McDonalda. Płyta jak co roku wydana jest na rzecz akcji „NIE nowotworom u dzieci”.

Dwupłytowe wydanie zawiera moje najbardziej znane piosenki takie jak:  „A ja wolę swoją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Marzenia się spełniają”, „Na plaży” czy jak i te mniej znane. A wszystko to w znakomitych aranżacjach i wykonaniach największych gwiazd polskiej muzyki– mówi Majka jeżowska, pomysłodawczyni projektu.

Na płycie możemy usłyszeć takich artystów jak: Kasia Cerekwicka, Urszula, Ania Wyszkoni, Kasia Wilk, Piotr Cugowski, Andrzej Krzywy, Andrzej Piaseczny, Halina Młynkowa,  Bracia Golec, Kuba Badach. Łukasz Zagrobelny czy Ryszard Rynkowski. Gwiazdy śpiewają z dziećmi, które wzięły udział i wygrały festiwal im. Majki Jeżowskiej w Radomiu.

Więcej o działalności Fundacji Ronalda McDonalda na http://www.frm.org.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 9 = pięćdziesiąt cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 136 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony