Jestes tutaj: Home » FILM » „X-Men: Apocalypse” w 2016 roku

„X-Men: Apocalypse” w 2016 roku

(fot. hypable.com)Bryan Singer amerykański reżyser, producent i scenarzysta filmowy podał tytuł i datę premiery kolejnej produkcji. Film będzie nosił tytuł „X-Men: Apocalypse” i trafi do kin 27 maja 2016 roku.

Apocalypse to jeden z najsłynniejszych złoczyńców, jacy pojawili się w uniwersum Marvela. To pierwszy mutant, który narodził się 3000 lat p.n.e. jako En Sabah Nur i jest obdarzonym nieśmiertelnością. Po raz pierwszy w komiksie pojawił się w 1986 roku w numerze „X-Factor”, a współtworzyli go Louise Simonson, Jackson Guice i Walter Simonson. Komiks na ten temat nosił tytuł „Age of Apocalypse” i opowiadał o podróżach w czasie oraz alternatywnej rzeczywistości, w której rządzi słynny złoczyńca a mutanty podporządkowały sobie ludzkość.

Aktualnie Bryan Singer kończy pracę pracę nad innym filmem z cyklu „X-Men – Przeszłość, która nadejdzie”, który trafi do kin w maju 2014 .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 × osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 192 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony