Jestes tutaj: Home » slider » Widowisko „Peter Pan ON ICE” w grudniu w Polsce

Widowisko „Peter Pan ON ICE” w grudniu w Polsce

(fot. materiały prasowe)Wyprodukowane przez Wild Rose UK Production widowisko Peter Pan ON ICE to show dla widzów w każdym wieku. Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego oraz kostiumy i rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją.

Całość scala cudowna muzyka autorstwa Silvio Amato. Lodowy spektakl zachwycił już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku widowisku będzie można obejrzeć również w naszym kraju. Spektakle na lodzie wystawione zostaną w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Historia Piotrusia Pana to jedna z najpopularniejszych baśni świata, autorstwa Jamesa Matthew Barriego. Tytułowy bohater to psotny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Jest niesamowicie odważny, ciekawski, uparty, lubi ryzyko, doskonale posługuje się szablą i potrafi latać.  Dowodzi grupą Zaginionych Chłopców, z którymi zamieszkuje Nibylandię – krainę Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Drzemiąca w nim niezaspokojona potrzeba przygód sprawia, że często musi stawiać czoło poważnym niebezpieczeństwom. Ale dzięki sprytowi uchodzi cało z każdych tarapatów.

Producent spektaklu we wspaniały sposób ożywia książkę, która inspirowała pokolenia czytelników. Przenosi widzów w krainę dzieciństwa, w której wszystko jest możliwe, w krainę czarów i magii.

Widowisko będzie można zobaczyć:
7.12 – Katowice, Spodek, godz. 16.00,
8.12 – Katowice, Spodek, godz. 14.00; 17.30,
11.12 – Wrocław, Hala Sulecia, godz. 14.30,
14.12 – Warszawa, Torwar, godz. 11.00, 14.30,
15.12 – Kraków, Lodowicko Cracovia, godz. 14.30 i 18.00,
18.12 – Poznań, 14.30 i 18.00
21.12 – Warszawa, Torwar, godz. 13.00 i 16.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 8 = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony