Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Jubileusz Golec uOrkiestry

Jubileusz Golec uOrkiestry

(fot. materiały prasowe) “THE BEST OF GOLEC UORKIESTRA” to wydany dwupłytowy album, którym bracia Golec postanowili uczcić jubileusz 15-lecia działalności ich zespołu. Zawiera on aż 26 piosenek, w tym ich największe przeboje w nowych aranżacjach. Na płycie znalazły się też utwory premierowe: „Młody maj” oraz „Rozgwieżdżona noc” będąca kolejnym singlem zwiastującym premierę albumu.

Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi aranżerami i producentami muzycznymi utwory, które od 15 lat poprawiają Polakom samopoczucie, dostały drugie życie. Wydawać by się to mogło niemożliwe, bo przecież w jaki sposób dodać jeszcze większej werwy utworom, które do melancholijnych nie należą, a niejednokrotnie są prawdziwymi wulkanami energii? A jednak udało się i to po mistrzowsku. Duża w tym zasługa wieloletnich doświadczeń koncertowych zespołu, wykorzystanych teraz w studio – tłumaczy Łukasz Golec.

Na dwupłytowym albumie bracia Golcowie pokazują, że są stale poszukującymi i doskonalącymi się perfekcjonistami, którzy nie potrafią zadowolić się tym, co już osiągnęli. I nadal chętnie podróżują w rożnych dźwiękach muzyki!

– Efekt jest piorunujący. Już od pierwszych sekund na albumie słychać nieprawdopodobną siłę i autentyczność, bez jakichkolwiek dłużyzn. Znajdziemy tam znakomicie wykonane partie instrumentów etnicznych i perkusyjnych, perfekcyjnie nagrane trąbki, świetnie pomyślane gitary i bezbłędnie wykonane wokale. Do tego, album zaskakuje niespodziankami, jak choćby bonusem „Kalashnikov”. To nigdy dotąd nie wydana wersja bałkańskiego mega hitu, którą bracia Golcowie brawurowo wykonali w 2010 roku podczas najbardziej osobliwego na świecie Festiwalu Trębaczy w Guči w Serbii. Inna niespodzianka to „Dobra piosenka” – przeurocza kompozycja z gościnnym udziałem chóru dziecięcego, działającego przy założonej przez Łukasza i Pawła Fundacji Braci Golec – opowiada Edyta Golec.

Płyta jest do nabycia od 15 października w dobrych sklepach muzycznych oraz na oficjalnej stronie zespołu www.golec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 1 = osiem

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony