Jestes tutaj: Home » slider » Wielkie widowisko „Piękna i Bestia ON ICE” w Polsce

Wielkie widowisko „Piękna i Bestia ON ICE” w Polsce

(fot. materiały prasowe)Wspaniała adaptacja ponadczasowej opowieści o wielkim uczuciu, które potrafi złamać nawet największe zaklęcie. Piękna i Bestia ON ICE to wzruszająca, pełna magii i romantyzmu historia o miłości i przeznaczeniu.

Wyprodukowane przez Wild Rose UK Production widowisko Piękna i Bestia ON ICE potrafi zahipnotyzować widzów. Bogata scenografia, mistrzowska choreografia Giuseppe Arena, który przygotował ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2006 roku, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy świata, bajkowe kostiumy oraz piękna muzyka autorstwa Silvio Amato sprawią, że show będzie można śmiało zaliczyć do najlepszych interpretacji tej urzekającej opowieści na świecie. Lodowe widowisko zapełniało po brzegi hale i areny w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, czy Portugalii. Już w grudniu zagości w Polsce.

Piękna i Bestia to wspaniała historia, która zauroczy każdego, nieśmiertelny klasyk wśród baśni i opowiadań. Film animowany, który powstał na jego podstawie był pierwszym filmem rysunkowym nominowanym do Oscara. Został również okrzyknięty jednym z najlepszych musicali wszechczasów. Tym razem jednak nasze pociechy będą mogły po raz pierwszy wziąć udział w lodowym widowisku na żywo, które opowie im wzruszającą miłosną historię Pięknej i Bestii za pomocą doskonałego tańca i muzyki.

Piękna i Bestia ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu to prawdziwi mistrzowie łyżwiarstwa. Wielu z nich to sportowcy odnoszący sukcesy w krajowych i międzynarodowych mistrzostwach, a nawet na igrzyskach olimpijskich, co łatwo dostrzec w tej produkcji. Wykonywane przez nich na lodowej scenie ewolucje, sekwencje i cyrkowe sztuczki, wzbudzają zachwyt publiczności. Jednak widzów oczarowują nie tylko umiejętności tancerzy, ale całe przedsięwzięcie. Bajeczne kostiumy i rekwizyty zostały dobrze przemyślane, każda nuta skomponowanej przez Silvio Amato muzyki doskonale dobrana do ruchów artystów, a scenografia przygotowana z dbałością o najmniejsze szczegóły. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen sprawia, że historia jest łatwa do śledzenia nawet dla osób, które jej nie znają. Dzięki temu całość staje się niezapomniana, a widzowie po skończonym show nagradzają artystów wielkimi owacjami.

Widowisko będzie można zobaczyć 13 grudnia w Warszawie, 16 grudnia w Krakowie oraz 19 grudnia w Poznaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + = 7

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 173 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony