Jestes tutaj: Home » slider » Moscow City Ballet w Polsce

Moscow City Ballet w Polsce

(fot. materiały prasowe)Stało się już tradycją, że w okresie zimowym do naszego kraju przyjeżdża Moscow City Ballet aby zabrać widzów w świat pełen pozytywnych emocji, w krainę baśni i piękna.

W tym roku, od 8 do 23 grudnia, w dziewięciu miastach w naszym kraju publiczność będzie miała okazję podziwiać dwa najsłynniejsze i najbardziej podziwiane spektakle na świecie: Dziadek do Orzechów i Jezioro Łabędzie. Założony przez wybitnego choreografa Victora Smirnova – Golovanova Moscow City Ballet to renomowana grupa, którą polscy widzowie pokochali już wiele lat temu, obdarzając ją uznaniem i wielkim podziwem. W ciągu ostatnich kilku lat ich przedstawienia obejrzało w Polsce ponad 150 tys. osób! Powodem tego jest fakt, że balet prezentuje technikę tańca klasycznego w wykonaniu najbardziej utalentowanych, pełnych wdzięku tancerzy, którzy po latach ciężkich treningów osiągnęli w tańcu prawdziwą perfekcję. Publiczność wychodzi ze spektakli Moscow City Ballet z wypiekami na twarzy, zachwycając się ogromnym talentem i profesjonalizmem tancerzy oraz magicznym klimatem przedstawień.

Trasa Moscow City Ballet po Polsce:

8 grudnia – Poznań, Sala Ziemi
9 grudnia – Bydgoszcz, Opera Nova
11-12 grudnia – Łódź, Teatr Muzyczny
13-14 grudnia – Warszawa, Sala Kongresowa
15 grudnia – Gdynia, Teatr Muzyczny
17 grudnia – Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego
19-20 grudnia – Wrocław, Teatr Polski
21 grudnia – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
22-23 grudnia – Kraków, Auditorium Maximum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − = 4

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 085 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony